Często ludzie myślą, że powinni nauczyć się zarządzać miłością, gdy są już w związku. W rzeczywistości to, kim jesteś, zanim się zakochasz, mówi o wiele więcej o tym, jak rozwinie się twój związek. Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że większość pracy nad stworzeniem prawdziwej miłości w twoim życiu jest faktycznie wykonywana, zanim kiedykolwiek spotkasz “jedynego”.”

Obserwowałem, jak moi klienci i przyjaciele (i nie wspominając o sobie) znajdują prawdziwą miłość, a to, co dzieje się przed nami, ma kilka wspólnych tematów.

Oto osiem rzeczy, które musisz opanować, zanim będziesz mógł zaprosić prawdziwą miłość do swojego życia.:

1. Nie skupiaj się na znalezieniu partnera. Skoncentruj się na budowaniu dobrych relacji z samym sobą.

Jeśli chcesz, aby coś w życiu się udało, musisz najpierw mieć ufną i kochającą relację z samym sobą. Jest to główny punkt w mojej pracy coachingowej, ponieważ pozytywny wizerunek siebie naprawdę toruje drogę do szczęścia, możliwości i trwałej radości w życiu.

Sprawdź się: jak się czujesz? Jak mówisz do siebie? Jak się powstrzymujesz i dlaczego?

2. Zastąp niepokój wiarą.

Ludzie, którzy znaleźli prawdziwą miłość, nie byli stale ogarnięci niepokojem, wierząc, że nigdy nie znajdą miłości. Zamiast tego pamiętają, że trzeba wierzyć w boski czas. Negatywne, przerażające myśli tylko wzmacniają niepokój, a niespokojny umysł nigdy nie mówi do siebie dobrze.

Twoje myśli tworzą twoją rzeczywistość, więc myśląc negatywnie, w rzeczywistości manifestujesz to, czego nie chcesz. Naucz się myśleć topportalerandkowe.pl  pozytywnie, oczekując dobra.

3. Uwierz (i naprawdę uwierz), że zasługujesz na miłość.

Jest to często leżące u podstaw (często nieświadome) przekonanie ograniczające, które wielu moich klientów nosi ze sobą: strach przed byciem niewystarczająco dobrym i niegodnym miłości. Jest to najważniejszy sposób, w jaki wielu ludzi sabotuje siebie i swoje poszukiwania miłości.

Jeśli nie wierzysz, że jesteś godny miłości, dlaczego ktoś inny uważa, że jesteś godny miłości? Musisz odrzucić tę ograniczającą wiarę i przestać szkodzić sobie myślami o sobie, jeśli chcesz znaleźć prawdziwą miłość.

4. Naucz się akceptować miłość, którą oferujesz.

Jest to trochę sprzeczne z intuicją, ale zdobycie jest o wiele bardziej wrażliwym aktem pokazywania się innej osobie niż dawanie. Zasadniczo mówisz drugiej osobie “”uszczęśliwiasz mnie” i jest to jednocześnie bardzo inspirujące stwierdzenie, które sprawia, że czujesz się bezbronny.

Pytanie brzmi, Czy możesz otwarcie wyrażać wdzięczność i przyjemność innym ludziom bez odczuwania wstydu lub poczucia winy?

5. Zwolnij swoją listę rzeczy, które musisz zrobić dla swojego idealnego partnera.

Chociaż dobrze jest wiedzieć, co lubisz, a co nie, nie chcesz też zawężać swojego światopoglądu i tworzyć upartej wizji tunelu. Listy obowiązkowe powstają z przestrzeni głowy, ale głowa nie jest czymś, co zakochuje się lub współczuje w nieuniknionych trudnych czasach.

Często cechy, które najbardziej cenisz i szanujesz w swoim partnerze, to te, o których nawet nie wiedziałeś. Zrelaksuj się i uwierz, że życie wyśle Ci miłość Twojego życia!Oto osiem rzeczy, które musisz opanować, zanim będziesz mógł zaprosić prawdziwą miłość do swojego życia.:

6. Daj ludziom przewagę wątpliwości.

Czy interpretujesz każdy lekko mylący sygnał, który otrzymujesz od potencjalnego partnera, jako zniewagę dla Ciebie i czerwoną flagę lub znak, że w końcu nie są godni zaufania? Czy jesteś w stanie powstrzymać się od nadmiernej analizy wszystkiego i uwierzyć, że osoba, którą spotkałeś, ma swoje serce we właściwym miejscu?

Wiara w dobro drugiej osoby, nawet jeśli byłeś rozczarowany, sprawi, że Twoje życie stanie się o wiele bardziej wolne i radosne. Nie pozwól, aby przeszłe doświadczenia określały Twoją przyszłość.

7. Zostań skutecznym i uczciwym komunikatorem.

Nie możesz selektywnie być dobrym komunikatorem z jednymi ludźmi i okropnym komunikatorem z innymi. Jesteś albo kimś, kto ma uczciwość i odwagę, by być wysłuchanym i uczciwie wyrazić swoją opinię, albo trzymasz się tendencji do tłumienia, unikania lub wyciszania komunikacji.

Dobrą wiadomością jest to, że wzorce komunikacyjne mogą być wypracowane i ulepszane praktycznie w każdej sekundzie twojego życia na jawie. Zadaj sobie pytanie: “czy jestem uczciwy i szczery wobec siebie? Czy wyrażam się w pełnej uczciwości z tym, co naprawdę myślę i czuję?”

8. Szukaj dobrych wzorców do naśladowania.

Wzorce ról mają duże znaczenie, ponieważ uczymy się, obserwując innych od momentu ich narodzin. Nawet jeśli twoi rodzice nie byli w najlepszym małżeństwie, możesz spojrzeć na inne relacje, które podziwiasz i wybrać cechy, które lubisz najbardziej.

Obserwując pary, które szanujesz, spróbuj dokładnie określić, w jaki sposób te pary wspierają się nawzajem. Jak rozmawiają ze sobą? Jak okazują sobie miłość? Zadając te pytania, zasadniczo podnosisz świadomość na temat rodzaju relacji, które naprawdę działają, zamiast mieć listę rzeczy, których nie chcesz w swoim życiu osobistym.

W komentarzach chciałbym usłyszeć od ciebie: co możesz teraz zrobić i poprawić, co pomoże sprawić, że twój przyszły związek rozkwitnie swobodnie? Widziałem setki ludzi, którzy pracowali nad sobą, zmieniali swoje oczekiwania i uczyli się akceptować siebie takimi, jakimi są. Wiem, że ty też możesz to zrobić!