Najbardziej znany polski akwarela [część e]Jednak to było do Джулиуша Kossaka, po Andrzeja Копчинского, ale wirtuoz aquarela z pewnością pozostał Julianem фолатом (1853-1929). Ja bym wziął kilkunastu chłopów w швале, pracować w tylnej części kilka obozów i nie rozprasza, robić to, co zrobił kwasu foliowego-artysta, kwasu foliowego-pedagog, kwasu foliowego-działacz, kwasu foliowego-żołnierzy. W dodatku do jego tabliczce techniką artysta był otoczony farbą olejną-i w jakiej skali! Porozmawiamy o tym później.

Syn Тулигловского organisty na wschodzie Galicji, 

już jako dziecko, nie miał złudzeń: dom nie pęknie, trzeba liczyć na siebie, nie czekając na gwiazd nieba, z energią i zapałem pomagać szczęście. 16-letni tętniące życiem uciekł do Krakowa z prawdziwej szkoły przemysłu. Jak on trwała prawie trzy lata jako student sztuki bez oficjalnych stypendiów? Tak, można trzymać go z projektem oznakowania, portretów, zdjęć. No, przynieś trochę węgla, poda …

Dwa ostatnie przypadki Juliana Фаллата mu nie są potrzebne. Pomogło szczęście, to wystarczy.Wraz z archeologiem Stanisława Кржановским przekroczył, jak i jego rysownik, terytorium między Херсоном i Гуманом w ukraińskich włości. Później architekt Feliks Gąsiorowski, dla którego Фалат pracował jako ilustrator w Odessie, wysłał go w Zurychu Politechnika, jeszcze w Monachium. Zbudowali kolej w Szwajcarii – tam była ściema na scenie, i był rysownik tam w ciągu dwóch lat.

Syn Тулигловского organisty na wschodzie Galicji, 

W ciągu najbliższych trzech lat mógł, dzięki zarobione pieniądze, aby kontynuować studia na akademii w Monachium. Ukończył w 1880 roku. W tym czasie jeszcze nie próbowałem, ale zaprzyjaźnił się z Józefem Брандтом, główną postacią kwitnącej polskiej kolonii artystycznej w Monachium.

Wtedy Bayern nie siedziała w milczeniu. 

Wkrótce udał się w pięć lat po tym, jak opuścił mury Akademii-Rzym, Warszawa, ponownie Monachium, Жмуджа, Litwa, Paryż, Hiszpania – wciąż znajdował się w Chrystusie w podróży na całym świecie.

Wtedy Bayern nie siedziała w milczeniu. Patrzyłem na niego. Z odciskami z Azji i Ameryki udał się na Białoruś, gdzie Radziwiłł na Nieświeżu brał udział w polowaniu, jako rysownik i malarz. Laboratorium wiedzy-to trzy czwarte sukcesu, ale nie wszystkie, aby stworzyć dzieło sztuki, które nigdy się nie starzeje. Odkrył, że jego wcześniejsze doświadczenia akwarele były głębokimi badaniami ruchu … tym bardziej, że ich восхищал książę Wilhelm Pruski, gość Radziwiłł. Wkrótce książę wstąpi na tron jako Wilhelm II, z którym zostanie dziesięć lat pobytu na ulicy w Berlinie, pracując tylko dla niego Julian фалат.Jedenaście, w końcu, lekkie, akwarela skóra, atrakcyjna, jak wyraźnie laserunku, jak piękna przyroda, aby przyciągnąć i ruch zwierząt i ludzi, playckowano w tenisa na albumie Chasa? L ‘ ODP Donnie? Nie ruszaj się. Realistyczny tchórzliwy, nie пренебрегающий podbojów impresjonistów, wręcz przeciwnie: gra świateł, z udziałem kolory Ziemi, bezpiecznie stosowana w swoich предковых kompozycjach.

Był częścią krajobrazu, a także tłem dla kolosalne krajobrazu przejście Napoleona przez блзину, od grudnia 1894 roku malowane w Berlinie, wraz ze sceną, na specjalnie zbudowanej do tego celu. Wyłącznie za pomocą techniki oleju, wraz z czterema pomocnikami stworzył pomost pomiędzy śniegiem i grupą maruderów na wysokości 15 metrów i 120 metrów w obwodzie. Od kwietnia 1895 roku, do końca плотниска, poszedł na tę pracę, już z Krakowa, bo skończył z William II po przybyciu do krakowskiej Szkoły sztuk pięknych. Wkrótce będzie reformatorem najstarszych polskich uczelni artystycznych i weźmie swoją znaną akademię.