Niesamowite Oznaki Zaburzeń Erekcji Mogą Być W PrzyszłościNie masz problemów z erekcją—i trzymać go tak długo, aż ty i twój partner są zadowoleni. Ale nawet jeśli twój penis teraz po prostu świetnie huczy, mimo to mogą być pewne problemy, ukryte pod powierzchnią.

To prawda: nawet jeśli masz erekcję bez problemu teraz możesz być na dobrej drodze do zaburzeń erekcji.

Problemy z penisem, jak zwykle, nie tylko pojawiają się znikąd. W wielu przypadkach-zwłaszcza, jeśli mówimy o fizycznej przyczyny zaburzeń erekcji, a nie psychicznej—istnieją pewne oznaki, które mogą być zwiastunem tego, że problemy mogą.

Czasami mały problem z erekcją może być oznaką tego, że zmierzamy do katastrofy w worku. Może to być również sposób twoje ciało mówi ci, że masz inny, bardziej poważny problem, z którym mamy do czynienia, wyjaśnia S. Adam Ramin, md, medyczny dyrektor specjalistów urologii raka w Los Angeles.

Więc nie ma problemu penisa nie powinna być zignorowana. Tu, 7 nieprzewidzianych znaków, które mogą wskazywać na zaburzenia erekcji w dół linii—i co należy zrobić, jeśli zauważysz je.

Znak zaburzeń erekcji: nie obudzić się z porannym drzewem

Nocne i wczesne poranne erekcje nie mają nic wspólnego z uczuciem podniecenia: zdarzają się dlatego, że twój mózg wydziela mniej noradrenaliny—hormonu, który nie daje erekcji odbywać się bez przerwy—w czasie snu.

Obecność częstego porannego drzewa-to dobrze https://www.breakfastblogger.com/actipotens/, tak jak wskazuje to na to, że naczynia krwionośne, które pozwalają na przepływ krwi do penisa, są zdrowe, mówi dr Ramin

Jeśli zaczynasz zauważać, że budzisz się z erekcją rzadziej, niż zwykle, może to oznaczać, że te naczynia krwionośne nie działają tak, jak powinny—co utrudnia napływ krwi do penisa, aby stać się erekcją, mówi dr Ramin. To oznacza, że ten sam problem, który uniemożliwia waszej tym przed zamknięciem drzewa, może w końcu wspiąć się w sypialni, kiedy rzeczywiście postarać się dysk.

Teraz, nie ma żadnego magicznego liczby, co oznacza, że możesz być w tarapatach. To jest jakaś kwota, która różni się od zwykłej, która podnosi czerwona flaga.

Znak zaburzeń erekcji: nie myślisz o seksie tak dużo, jak wcześniej

Znak zaburzeń erekcji: nie myślisz o seksie tak dużo, jak wcześniejJeśli substancja która zwykle dostaje się iść jak raz nie działa już, to duża szansa, że poziom testosteronu jest niższy niż normalny.

Testosteron jest głównym hormonem odpowiedzialnym za popęd płciowy, wyjaśnia nowojorski urolog i ekspert ds. seksu David , doktor medycyny.jeśli gwałtownie spadnie, chęć zacząć mówić może też.

I jeśli nie jesteś w nastroju, to uzyskać wzwód będzie prawie niemożliwe.

Wraz z brakiem seksualnych myśli, można również zauważyć, że niektóre inne znaki niskiego testosteronu, jak zmęczenie, zmiany nastroju, mięsień budynku szykany, a nawet rozwijać żyłkę.

Znak zaburzeń erekcji: twój cholesterol lub odczyt ciśnienia krwi przychodzili z powrotem wysoko

Wyniki od pracy laboratorium twojego rocznego badania lekarskiego może wskazywać, że twoje ujawnienie w niebezpieczeństwie. Dwa z najbardziej popularnych opowiadań? Wysoki poziom cholesterolu i wysokie ciśnienie krwi.

Wysoki ogólny poziom cholesterolu-wszystko 240 miligramów na decylitr (mg/dl) lub wyższej, a także najnowsze zalecenia, po prostu obniżony próg dla wysokiego ciśnienia krwi do 130/80 mm słupa rtęci (mm hg. w.) i powyżej. (Jedna wysoka wartość BP, to chyba nie ma większego znaczenia. Ale więcej niż 2 do 3 podwyższonych czytania nad czasem prawdopodobnie znaczy że ma wysokie ciśnienie krwi.)

Jak wysoki poziom cholesterolu i wysokie ciśnienie krwi może uszkadzać naczynia krwionośne, w wyniku czego tracą jędrność. To sprawia, że trudniejsze dla naczyń poszerzyć dlatego więcej krwi może zabraknąć w penisa, mówi dr Ramin.

Co z kolei może zrobić z wzwód się trudniejsze. “Jeśli naczynia nie mogą się rozwijać, krwi nie wystarczy, aby wywołać erekcję” – mówi.

Znak zaburzeń erekcji: zaczął się nowy lek

Znak zaburzeń erekcji: zaczął się nowy lekLeki przeciwdepresyjne i leki na wysokie ciśnienie krwi-specjalne sprawcy, mówi dr Ramin.

Leki przeciwdepresyjne, takie jak leki z grupy SSRI, takie jak Prozac lub Paxil) i (np. Effexa XR i Cymbalta) utrudniają hormony i chemiczne sygnały, które sprawiają, że czujesz się podekscytowana, jak noradrenalina, aby dostać się do mózgu – wyjaśnia dr Ramin. I jest to spadek popędu seksualnego może uczynić go bardziej trudne uzyskać erekcję. Zazwyczaj zaczynasz zauważać te objawy w ciągu kilku tygodni po rozpoczęciu przyjmowania leków.

Leki od ciśnienia, oczywiście, pomagają obniżyć ciśnienie krwi. To jest dobre dla ogólnego stanu zdrowia, ale to może być złe dla twojego życia seksualnego. Bardziej niskie ciśnienie oznacza mniejszy dopływ krwi do tętnic w penisa, co może oznaczać problemy z twardością, mówi dr Ramin.