Reflektor na kolagenie-dlaczego to odżywka wciąż jest wiarygodnym sojusznikiem przeciw starzeniuTe 7 dni, my nie tylko chcemy czuć się dobrze. Chcemy czuć się absolutnie, pozytywnie świetnie i wyglądać odpowiednio. Starzeć się z wdziękiem być w zależności od tego, jak pielęgnujecie swoje ciało. Dziś, skarb badań wskazuje na znaczenie przestrzegania odżywcze diety, pozostając aktywnym i przyjmować suplementy diety, aby utrzymać zdrowy proces starzenia się. Jednym z największych zaszczytów, które pomogą w drodze:

Kolagenu biologicznie

anty-starzenia się składników odżywczych, która wzrosła do sławy w Japonii kilka lat temu, i http://echotx.com/princess-hair/ teraz robi swoją tężyznę wiadomo, tutaj, w USA, dzięki innowacyjnej, naukowo-technicznej produktów i zrozumienie, że to, co dzieje się w twoim organizmie i utrzymuje twoją skórę, włosy i paznokcie.

“W Azji kolagenowe suplementy stały się modą, i jeszcze przed tym, jak stały się one dostępne jako suplementy, tradycja spożywania niektórych pokarmów dla odmładzania skóry jest starej” – mówi Naomi Уиттел, założyciel Reserveage Nutrition. “Azjatycki diety bogate w kolagen, w odróżnieniu od naszej zachodniej diety, w tym takie produkty, jak domowy kostny bulion z kurczaka ze skórą i kośćmi.”Kolagen występuje praktycznie wszędzie w naszym organizmie—od skóry, włosów i paznokci do kości i stawów—jest ważnym białkiem do wygładzania zmarszczek i utrzymania zdrowia stawów. W rzeczywistości, jest to podstawowy składnik strukturalny tkanki ciała, w wysokości 85 procent więzadeł i ścięgien i 75 procent skóry. W czym problem? Z wiekiem zaczynamy tracić go. Znakomity spadek w produkcji kolagenu zaczyna przy wiekiem 25, który zamierza polegać na sklepach ciała po prostu nie wystarczy.

Masz dość?Masz dość?

Jeśli chodzi o kolagen, eksperci one zgadzają się że prawie niemożliwe, aby dostać tyle od diety samodzielnie, i z opadającą produktami odżywki, gdy ty starzejesz się, trzeba patrzeć gdzie indziej. Szczęśliwie, podczas jedzenie dostaje czynnościowa i dodatki szuka nowych form dostawy, będzie żadnej okazji, aby znaleźć produkty, które zawierają potężny Anti-aging proteina.

“Moja pierwsza celem dla moich klientów zobacz wszystkie, Dawać im trzeba od ich jedzenia,” mówi Brooke Alpert, RD, założyciel website i pożywne praktyki B Odżywczych.Dlatego poleca klientom pić kostny bulion, gotować kurczaka kości-w ich diecie. “Ja jest wciąż za mało realne, aby przeprowadzać żniwa korzyści dla zdrowia i skóry; dlaczego ja zawsze polecam dodatek kolagenu.”Dziś coraz więcej firm oferuje alternatywne dostawy, takie jak proszki—to świetny wybór, jeśli nie lubisz brać tabletki lub nie chcesz brać zbyt dużo. Czy ty wyróżniać pigułce, proszku lub chewable, dodatków kolagenu przydatne dla trochę powodów: jak z innymi dodatkami, mogą wysłać szybką dawkę odżywki do ciała. W przeciwieństwie do innych dodatków, kolagenowe suplementy również może stymulować komórki produkować więcej kolagenu w szybkim tempie, tarło naturalnej regeneracji tkanek organizmu. I kolagenu w postaci suplementów zwykle hydrolizie, że jest to proces, który poprawia biodostępność składników.

Typy wiedzieć

Choć faktycznie co najmniej 20 typów kolagenu, większą część z rozmowy o kolagenie wokół typów 1, 2 i 3—i bez powodu.Typy 1 i 3 występują razem w organizmie i stanowią ponad 90 procent naszych kości.Typ 1 oraz główny kolagen ścięgien, skóry, wiązadła, rogówki i wiele внутрипоровых tkanek łącznych.Typ 2 jest w chrząstki i wynosi mniej niż 10 procent ciała.

“Chociaż typy pokrywają się, w przeważającej części, collagens 1 i 3 koncentruje się w skórze, podczas gdy kolagen 2 koncentruje się na związkach,” mówi Jonny Bowden, “Buster mitu zasilania” i autor 15 książek na temat zdrowia i żywienia. “Skóra łama puszek z biegiem czasu, traci wilgoć, пухлость i jędrność, więc widać, korzyści we wszystkich tych dziedzinach z dodatkiem kolagenu 1 i 3.”

Chociaż typy 1 i 3 mogą być optymalne бустерами urody, nie ignoruj typ 2, jeśli chodzi o zdrowie skóry, mówi Уиттел. Ten typ zawiera kwas hialuronowy—jeszcze jeden kluczowy krem odżywczy, substancja, która pomaga skórze pozostać толстенькой, jędrna i elastyczna. Jak dla wspólnej zdrowia, kolagen typu 2 pochmurne, zachmurzone chmury iść-Mówi Bowden. “To może pomóc rozwiązać problem niszczenia chrząstki i utraty kolagenu, co prowadzi do zwiększenia tarcia i zmniejszenie płynu stawowego.”

Skupienie na jakościSkupienie na jakości

Z podnoszeniem kolagenu, dodawanie przychodziło więcej analizę nad jakością składników. Aby znaleźć первосортный produkt, zapytaj firmę lub twój sprzedawca o specyficznie ингридиенте-kliniczne badanie wspiera swoje zalety połączenia lub skóry? Także na pewno wie, gdzie i jako składnik był sourced. “Kolagen wyprodukowany na całym świecie, dlatego ważne jest, aby zwrócić uwagę na sposób zwierzęta podniesione,” mówi Corey Friese, istotny współzałożyciel proteiny, i wiceprezes ds. strategii produktu.

3 głównie kolagenu typu i wołowaty, kurczak i ryby, więc odpowiedzialny źródło firm tylko najbardziej wysokiej jakości składniki, które spotykają takie samo, kotor szukałeś jeśli jedli tę jedzenie—na przykład, gass-fed krowy lub poszaleć-łapiący ryby.

Oczywiście, jeśli jesteś wegetarianinem lub weganinem, kolagen zamknięty. Jest to jeden z powodów, dla którego w następujący granicą dla kolagenu mogą być poprzednicy kolagenu pochodzenia roślinnego lub bloki, mówi Уиттел. “Takie składniki, jak wysokiej jakości witaminy c, najlepiej na bazie roślinnej, specyficzne aminokwasy, takie jak glicyna, prolina i lizyna, a także bogatych w krzem połączenia, takie jak ekstrakt z bambusa, pomagają naszemu organizmowi do syntezy i produkować więcej kolagenu.”To jest dobre wieści dla klientów którzy chcą zalety kolagenu, ale nie mogą brać dodatki. Niektóre firmy kolagenu również dodać te składniki kolagen, aby pomóc ci uzyskać więcej wartości dla swoich pieniężnych.